Portfolio

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów jest ośrodkiem z wieloletnią tradycją w leczeniu chorób narządu ruchu oraz podnoszeniu odporności ogólnej organizmu. Nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra medyczna zapewni Państwu powrót do sprawności fizycznej po przebytych urazach kręgosłupa, kończyn dolnych i górnych bądź po przebytych przeziębieniach i chorobach układu immunologicznego.
Jesteśmy położeni nad brzegiem jeziora Necko, pośród wysokiego lasu sosnowego bogatego w klimat leczniczy o największym zagęszczeniu olejków eterycznych w Augustowie.
Dajemy Państwu możliwość zakwaterowania w nowych klimatyzowanych pokojach Comfort.
Oferujemy pobyty uzdrowiskowe z zabiegami, wczasowe z pełnym wyżywieniem lub pobyty hotelowe.
Oprócz zabiegów z dziedziny fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii oferujemy masaże lecznicze, zabiegi z dziedziny balneologii, w tym okłady borowinowe z pobliskiego złoża borowiny, krioterapię miejscową ciekłym azotem i krioterapię ogólnoustrojową w komorze kriogenicznej. Zabiegi lecznicze są dobierane ściśle do dolegliwości pacjentów przez lekarzy prowadzących.
Instruktorzy Nordic Walking zabiorą Państwa na spacer ścieżką zdrowia nad brzegami jeziora Necko, rzeki Netty oraz Kanału Augustowskiego.
Popołudniami zapraszamy Panie na zajęcia w kameralnych grupach – Kriojoga & Kriopilates oraz Ćwiczenia mięśni dna miednicy.
Nasza kuchnia serwuje dla Państwa zróżnicowane posiłki – mają Państwo możliwość wyboru 9 diet m. in. lekkostrawna, niskokaloryczna czy też hedonistyczna, której filozofia jest oparta na smacznych potrawach prowadzących do szczupłej sylwetki i zdrowego organizmu. Podczas indywidualnych spotkań z dietetykiem staramy się przekazać Państwu jak najwięcej informacji dotyczących racjonalnego odżywiania.
Strona internetowa sanatorium: http://sanatorium.augustow.pl/pl/

Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

 

Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Sanatorium dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że pobyt u nas zapewni każdemu ulgę dla ciała i ducha.

 

Uzupełnieniem oferty zabiegowej będzie rozbudowany program rekreacji letniej i zimowej outdoor: nordic walking, narty biegowe, łyżwy, wycieczki, rowery, bule, speedminton, krokiet, mini golf, szachy plenerowe, bania itd.

Rozbudowa sanatorium obejmie:

  • ponad 3500 mkw nowych powierzchni
  • modernizację i powiększenie strefy gastronomii o drugą salę restauracyjną
  • rozbudowę części hotelowej z 74 do 127 pokoi 2-osobowych
  • powstanie nowe i nowoczesnej strefy zabiegowej oraz strefy wellness z basenem rehabilitacyjnym.

Rozbudowa sanatorium w Augustowie
Na terenie Białegostoku Spółka posiada następujące obiekty:

  • Zajazd Budowlani –zlokalizowany jest przy ul. I Armii Wojska Polskiego 7. W Zajeździe prowadzony jest ośrodek dla cudzoziemców ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w RP. Ośrodek świadczy usługi w zakresie kwaterowania i żywienia uchodźców. Ośrodek posiada 250 miejsc noclegowych.
  • Budynek Handlowo-Usługowy – zlokalizowany jest przy ul. I Armii Wojska Polskiego 7. Jest to budynek, w którym świadczone są usługi w zakresie wynajmu pomieszczeń biurowych.
  • Budynek Usługowy Przychodnia – zlokalizowany w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 14, jest jednocześnie siedzibą BiaVita Polska S.A.